Wycieczka do teatru
Uczniowie klas 4a i 4b odwiedzili Teatr Banialuka w Bielsku- Białej. Wyjazd odbył się w ramach wycieczki edukacyjno-kulturalnej, a dzieci obejrzały spektakl pt. „Kwiat paproci”. Przedstawienie zachwyciło uczniów ciekawą scenografią i barwnymi kostiumami. Aktorzy w przystępny sposób przybliżyli widzom treść znanej legendy.Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów. W trakcie spektaklu nie brakowało momentów pełnych […]
Wycieczka do teatru Read More »


