Zawody sportowe

Dnia 22.11.23 r. odbyły się zawody drużyn szachowych w ramach Igrzysk Dzieci na szczeblu gminnym. Drużyna SP Inwałd w składzie: Rozalia Piotrowska z kl. IVa, Franciszek Kargol z kl. IVb, Antoni Gibas z kl. VIc, oraz Jacek Żwirowski z kl. VIc w stawce 7 drużyn zajęła II miejsce oraz tytuł wicemistrza gminy. W sześciu rozegranych meczach nasi szachiści odnieśli 4 zwycięstwa, zanotowali 1 remis i ponieśli tylko 1 porażkę. W zawodach powiatowych rozegranych 23.11.23 r. nasza drużyna zajęła IV miejsce. Gratulacje!

Tego samego dnia w Zagórniku rozegrano gminny turniej drużynowy i indywidualny w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza faworytka Zuzanna Piekarczyk z kl. VIIa pewnie wygrała wszystkie mecze i po raz kolejny zajęła I miejsce. W turnieju drużynowym Zuzanna Piekarczyk wraz z Wiktorią Lachendrowicz z kl. VIIb również nie miały sobie równych, zajmując I miejsce oraz puchar za zdobycie tytułu mistrza gminy. Życzymy dalszych sukcesów!

W turnieju gminnym w piłce nożnej halowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegranym 8.11.23 r. nasza drużyna w składzie: Franciszek Kowalczyk z kl. VIIb, Mateusz Lipowski z kl. VIIa, Beniamin Guzdek z kl. VIIa, Wojciech Kolber z kl. VIIIa, Franciszek Graca z kl. VIIIa, Bartek Paśnik z kl. VIIIa oraz Szymon Paśnik z kl.VIIIa w gronie 9 drużyn zdobyła III miejsce. Brawo za ambitną walkę!

Tekst i foto: Katarzyna Rusinek, Piotr Rupik

Skip to content