daisies, summer, flowers-1466851.jpg

Zaproszenie na Piknik w Inwałdzie


Zaproszenie na Piknik w Inwałdzie

Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie oraz Przewodnicząca Rady Rodziców zapraszają na Szkolny Piknik Rodzinny, który odbędzie się 3 czerwca 2023r. (sobota) na terenie placówki Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie. Początek godz. 13.00.

W programie przewidziano występy artystyczne dzieci i młodzieży, kiermasz „Dla każdego coś miłego” a w nim wiele atrakcji m.in.:

– zaproszenia do Dinolandii, Mini Zoo i Parku Miniatur w Inwałdzie, Parku Rozrywki Zatorland, Magicznej Osady w Czarnym Groniu
– zaproszenia do Restauracji Champs i Złota Rybka w Inwałdzie, Mickiewicza, Na Starym Tartaku oraz Restauracji Beskidzkiej w Andrychowie, a także Restauracji Słonecznej w Roczynach
– bilety wstępu na baseny w Andrychowie i w Wadowicach oraz wejściówki i karnety open do Klubu iFITT, oraz do Figloparku Fantazja w Andrychowie
– bony na zakupy w PSS Społem, Elpir, Darex II, Problind, Cezar – kwiaty z Gospodarstw Ogrodniczych Państwa Dziedziców i Państwa Rusinków i wiele innych niespodzianek.

Organizatorzy zapraszają do kawiarenki na pyszne ciasto domowe i kawę; oferują dania z grilla i prażonki.

Niezapomniane wrażenia zapewni wesołe miasteczko a w nim: dmuchańce, przejazd Wesołą Kolejką Mini Zoo KUCYK (godz. 13:30-16:00), przejażdżki konne z instruktorem, prezentacja policyjnego radiowozu oraz wozów strażackich.

W planie przewidziano również: warsztaty plastyczne z Miejską Biblioteką Publiczną w Andrychowie, galerię prac plastycznych inwałdzkich uczniów oraz gry i zabawy sportowe.

Dodatkowo w godzinach od 14.00 do 16.00 będzie tworzony rejestr dawców szpiku kostnego. Przypominamy, że osoby, które chcą być dawcami szpiku kostnego muszą posiadać przy sobie dokument tożsamości.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Pikniku.

Nie może Cię na nim zabraknąć!


Dyrektor ZSS w Inwałdzie
mgr Michał Kołodziejczyk
oraz
Przewodnicząca Rady Rodziców
Joanna Bargiel

Skip to content