Sukcesy uczniów z Inwałdu w Turnieju BRD

Kolejne sukcesy uczniów z Inwałdu w Turnieju BRD

Dnia 6 kwietnia 2022 odbył się Międzyszkolny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów Szkół Podstawowych w kategorii wiekowej 10 – 12 lat. W turnieju wzięło udział sześć drużyn z gminy Andrychów i Wieprz.

Szkołę Podstawową w Inwałdzie reprezentowali: Wiktoria Rzegotka (klasa Vb), Wiktoria Lachendrowicz (klasa Vb), Filip Gawron (klasa VIb) i Antoni Maciejczyk (klasa VIb).

Każda drużyna miała za zadanie rozwiązanie testu dotyczącego znajomości przepisów ruchu drogowego i testu związanego z zasadami przejazdu przez skrzyżowanie,  udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdę po torze przeszkód.

Drużyna z Inwałdu okazała się być bezkonkurencyjna w testach wiedzy – byli najlepsi! Wiktoria Rzegotka jako jedyna spośród 24 uczestników nie popełniła żadnego błędu w teście dotyczącym ruchu na skrzyżowaniach. Po konkurencji „jazda po torze przeszkód” uczniowie z Inwałdu uplasowali się ostatecznie na drugim miejscu, co daje im kwalifikację do etapu powiatowego.

Do turnieju przygotowała drużynę Pani Dorota Buda. Pani pielęgniarka Janina Sordyl zadbała o wiedzę i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach zmagań. Bądźcie dalej tak zaangażowani i pełni pasji!

Dyrektor ZSS w Inwałdzie

mgr Michał Kołodziejczyk

Skip to content